0

Reklama

Polepy dopravních prostředků
Potřebujete polepit auto, autobus, vlak či letadlo? Od elegantní řezané reklamy doplněné o fotografie produktů, až po nápadité reklamy tištěné na samolepicí fólie, které díky své pestrosti a nevšednosti zaujmou kdekoli. Vše realizujeme na fólie s mimořádnou kvalitou a životností.
zobrazit podrobnosti
3D loga a nápisy
Lidé chodí do 3D kina pro větší prožitek a zážitek z filmů, jelikož vědí, že 3D efekt zvyšuje úroveň a exkluzivitu filmu. 3D efektem můžete dosáhnout lepšího upoutání pozornosti. Tak proč toho nevyužít? 3D nápisy vyrábíme z tvrzeného polystyrenu, plastu či plexi.
zobrazit podrobnosti
Reklamní cedule
Na přání pro Vás vyrobíme reklamní a informační cedule z ověřených materiálů s dlouhou životností a vysokou odolností. Cedule namontujeme přímo u zákazníka. Reprezentujte vhodně svou firmu!
zobrazit podrobnosti
Firemní štíty a výlohy
Nejčastější způsob pro označení obchodů, firem, výstavních stánků, na které je možné zhotovit nápisy, obrázky, čísla i loga různých formátů a velikostí, od grafického návrhu až po finální instalaci.
zobrazit podrobnosti
Prezentační systémy
Další prostředek k možnému zviditelnění. Osloví potencionálního zákazníka, zaujme, pobaví. Snadno přenosný druh reklamy dodávaný s kompletním příslušenstvím. Ideální pro prezentace ve venkovním prostředí, na propagačních akcích, služebních cestách.
zobrazit podrobnosti
Reklamní plachty
Reklamní plachty vytiskneme na míru dle Vašich požadavků a s pomocí vysokozdvižné plošiny či horolezecké techniky je umístíme i na těžce dostupná místa. Díky cenové dostupnosti se jedná o jednu z nejpoužívanějších venkovních reklam, přičemž velikostně se limity téměř nekladou.
zobrazit podrobnosti
Okenní fólie
Okenní fólie různých druhů na jakýkoliv typ prosklení, které dodají vašim objektům úplně nový vzhled. Dodáváme v různých průsvitnostech a odstínech. Fólie mohou sloužit k udržení či snížení tepla v místnosti.
zobrazit podrobnosti
Písmomalířské práce
Překreslíme Váš nápis, logo či jinou jednoduchou grafiku na omítky a fasády jakýchkoli rozměrů jak v interiéru, tak exteriéru. Využíváme písmomalířské techniky vysoce odolné vůči počasí. Uplatnění nalézají i u starších budov, kde skvěle zapadají do klasického konceptu.
zobrazit podrobnosti
Reklamní textil
Potiskneme Váš vlastní textil, či Vás seznámíme s bohatou nabídkou reklamního textilu od námi ověřených tuzemských dodavatelů. Textil nejrůznějších barev a velikostí opatříme Vaším textem či logem formou sítotisku, tepelným zalisováním či jinou technologií.
zobrazit podrobnosti
Samolepky
Samolepky různých druhů i velikostí, které umístíte kdykoli, kamkoli, vyrábíme v několika provedeních. PVC samolepky, etikety, adhezní, bezpečnostní, inspekční nebo např. oboustranné.
zobrazit podrobnosti
Pískovací a lakovací šablony
Na přání Vám zhotovíme šablony vhodné pro pískování i lakování. Šablony jsou odolné vůči těkavým látkám, zabraňují poničení při pískování např. u náhrobních kamenů.
zobrazit podrobnosti

Nečekejte na vhodný okamžik, kontaktujte nás ihned a sdělte nám Vaší vizi.

Kontaktujte nás